Знижка та розстрочка на електрогенератори! Компанія «Гранс-Машина» приймає замовлення на електрогенератори (бензинові, дизельні) Детальніше...

 
 

Комплексний підхід - основа нашої роботи

ТОВ «Гранс-Машина» вже багато років займається постачанням високоякісного хлібобулочного, кондитерського обладнання, а також обладнання для гастрономії торгової марки «Fimak» для заводів, пекарень та супермаркетів, піцерій, ресторанів, а також надає повний спектр послуг з проектування, дизайну і монтажу. Наша фірма щодня вдосконалює свою роботу, в повному обсязі і своєчасно виконує взяті на себе зобов'язання, збільшує асортимент пропонованого обладнання і підвищує сервіс обслуговування, щоб максимально задовольнити потреби клієнтів і партнерів. Ми гарантуємо Вам високу якість, максимальну оперативність, результативність і надійність
За час свого існування торгова марка «Fimak» набула широкої популярності на світовому ринку, серед своїх партнерів і клієнтів вона асоціюється з такими поняттями як сталість, довіра, досвід і успіх. Основою процвітання компанії служить впровадження передових технологій, що поєднується з дотриманням традицій (приклад цьому - випуск високопродуктивних автоматизованих вантажно-розвантажувальних апаратів для багатополичний печей).

Особливої ​​уваги заслуговує той факт, що продукція компанії «Fimak» сертифікована і удостоєна маркування знаком GS TÜV Rheinland, що підтверджує якість і безпеку продукту.

Доказом служить те, що «Fimak» давно співпрацює з маркетами TESCO Англія, CARREFOUR Франція, REAL Німеччина, Tansas, Migros, Onur Туреччина.

У свою чергу ТОВ «Гранс-Машина» проводить свою діяльність на хлібопекарському ринку України, укладаючи договори на прямі поставки товарів з великими торговельними компаніями, хлібозаводами, пекарнями, мережами супермаркетів (такими як «Сільпо», «Реал-маркет», «Маркет-ОПТ» і інш.)

Ми працюємо з супермаркетами VARUS, "Чудо Маркет", Маркет ОПТ, мережа маркетів "Делікат", МПП Іллона, Файно Маркет і ін.

Також з хлібозаводами (Охтирський хлібозавод, Глухівський хлібокомбінат, Олевський хлібозавод, Скадовський хлібокомбінат і багато ін.)

Гнучка система оплати, кваліфікований передпродажний супровід і подальший сервіс, орієнтація на інтереси і потреби клієнтів, бездоганна репутація - можна назвати ще багато аргументів на нашу користь. Своє завдання ми бачимо в тому, щоб клієнти отримали в нашій особі надійного і довгострокового постачальника якісного обладнання.
bakery.jpg
 
×
Основний номер телефону
Київ
03005, Україна, м. Київ, вул. Гетьмана 13
Черкаси
18007, Україна, м. Черкаси, вул. Смілянська, 142/3