Знижка та розстрочка на електрогенератори! Компанія «Гранс-Машина» приймає замовлення на електрогенератори (бензинові, дизельні) Детальніше...

 
 

Проектування і постачання обладнання

Image

Компанія «Гранс-Машина» пропонує Вам повний спектр послуг з проектування, дизайну та монтажу як великих виробництв, так і міні-пекарень в супермаркетах, кафе, ресторанах. Ми гарантуємо якість, оперативність, результативність і надійність. Досвідчені фахівці допоможуть Вам в найкоротші терміни здійснити Вашу мрію! Вони з задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання і врахують всі зауваження і побажання. Ми заощадимо Ваш час і фінансові вкладення. Простота в експлуатації обладнання і його довговічність - це тільки кілька граней з образу Вашої нової пекарні!

Дизайн майбутнього закладу повністю залежить від Вашого смаку і переваг. Ми надамо Вам широкий асортимент всіляких рішень. В результаті Ви зможете вибрати підходящий варіант серед запропонованих або ж окреслити власну ідею. Наші професіонали, безсумнівно, втілять її в життя саме такою, якою побачили її Ви. При цьому приміщення може бути оформлено в класичному або креативному стилі. У будь-якому випадку буде докладено всіх зусиль для того, щоб оформлення пекарні не залишило нікого байдужим.

Не сумнівайтеся, що в процесі проектування нового закладу будуть враховані всі особливості планування. Для здійснення задуманого буде підібрано найоптимальніше і вигідне місце розташування. До того ж не менш важливо, що на цьому етапі розробки Ви зможете внести власні корективи. Готовий проект допоможе Вам уявити, як буде виглядати Ваша пекарня в реальності!

Ми впевнені, що смак і аромат випічки, створеної в Вашої нової пекарні, буде залучати з кожним разом все більше і більше клієнтів. А це, в свою чергу, неодмінно призведе до процвітання Вашого бізнесу!

Установка і пуско-налагоджувальні роботи

Image
На найвищому рівні пройде і монтаж обладнання пекарні. Надійність конструкції не залишить Вам ніяких сумнівів, адже наша компанія використовує тільки найкращі продукти від відомих світових виробників. Якість даного обладнання - це запорука успішної і довговічною діяльності в кондитерській, хлібопекарській сфері, яка принесе не тільки задоволення, але і фінансове благополуччя. Крім того, наша компанія пропонує Вам сервісне обслуговування належного рівня. Майстри своєї справи суттєво продовжать термін служби будь-яких складових Вашої пекарні.

Навчання персоналу замовника

Image
Основу діяльності нашої компанії з моменту її створення, становить клієнтоорієнтований підхід до ведення бізнесу, забезпечення оперативного і доступного сервісу на всій території України. Ми націлені на максимальне задоволення запитів наших клієнтів. Особливістю нашої роботи є постійний інформаційний супровід замовника на всіх етапах реалізації проекту: від вибору і замовлення обладнання, навантаження у виробника до доставки в пункт призначення, а також від пуску в експлуатацію до післяпродажного обслуговування.

Команда наших сервісних фахівців на високому професійному рівні здійснює:

  • консультаційну підтримку;
  • пуско-налагоджувальні роботи (повний цикл послуг з його налаштування);
  • гарантійне і післягарантійне обслуговування;
  • ТО і ремонт обладнання.
Завдяки цьому наше обладнання має відмінні показники надійності і економічності!

Професійний технічний сервіс

Image
Після встановлення придбаного у нас обладнання, наші фахівці проведуть повний робочий цикл у Вас на виробництві, під час якого буде відбуватися навчання персоналу. Завдяки пробним випічкам, працівники зможуть ознайомитися з усіма функціями обладнання, навчаться правильній експлуатації, отримають нові знання, навички та прийоми роботи, що надалі допоможе Вашій компанії в досягненні цілей.
 
×
Основний номер телефону
Київ
03005, Україна, м. Київ, вул. Гетьмана 13
Черкаси
18007, Україна, м. Черкаси, вул. Смілянська, 142/3