Знижка та розстрочка на електрогенератори! Компанія «Гранс-Машина» приймає замовлення на електрогенератори (бензинові, дизельні) Детальніше...

 
 

Виставка IbaTech 2014 проводиться з 10 по 13 квітня 2014 року у виставковому комплексі CNR Expo Center (Стамбул, Туреччина).

IbaTech 2014 - це популярна Міжнародна виставка, присвячена технологіям, сировинним матеріалам і напівфабрикатам для виробництва хліба, макаронів, піци, солодощів і морозива. Міжнародна виставка кондитерських і хлібобулочних виробів IBaTech 2014 пройде в Стамбулі (Туреччина) з 10 по 13 квітня 2014 року в CNR Expo Center. Експоненти виставки демонструють новітні розробки, сучасне обладнання, нові принципи художнього оформлення продукції. Сучасні технології та старовинні традиції хлібопечення готові продемонструвати глядачам учасники IBaTech 2014. Кожен бажаючий зможе спробувати їх тут же на виставці, щоб переконатися, що корисне може бути смачним. Тут буде представлений великий асортимент кондитерських виробів, солодощів. Виставка IBaTech 2014 є відмінною платформою для встановлення нових контактів і можливість проводити успішні переговори, завдяки участі, як місцевих, так і іноземних виробників.

Проживання, харчування за наш рахунок.

 
×
Основний номер телефону
Київ
03005, Україна, м. Київ, вул. Гетьмана 13
Черкаси
18007, Україна, м. Черкаси, вул. Смілянська, 142/3