Знижка та розстрочка на електрогенератори! Компанія «Гранс-Машина» приймає замовлення на електрогенератори (бензинові, дизельні) Детальніше...

 
 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас на виставку IFFIP "Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки", яка відбудеться з 3 по 5 червня 2021 р. в МВЦ ст. метро Лівобережна (м. Київ, Броварський проспект, 15) павільйон 1С стенд 232.

На виставці будуть представлені провідні тенденції хлібопекарської промисловості, втілені турецьким заводом Fimak в новітньому, енергоефективному, сучасному і унікальному обладнанні для хлібозаводів, міні-пекарень, супермаркетів, готельно-ресторанного бізнесу та гастрономії.

У програмі виставки:

- майстер-клас з приготування м'яса (яловичина, качка, курка, баранина, індичка і т. д.), який проведе голова Євразійської асоціації кухарів, власник ресторану "Риба півночі", Президент Асоціації кухарів, амбасадор Гюрсель Келеш;
- уроки пекарської майстерності від українського технолога хлібобулочних виробів Дениса Суховія, пекаря-ремісника, викладача Академії кулінарного та кондитерського мистецтва Ектора Хіменес-Браво, засновника Гільдії пекарів України та власного проекту «Суховій хліб».


Будемо раді бачити Вас!

 
×
Основний номер телефону
Київ
03005, Україна, м. Київ, вул. Гетьмана 13
Черкаси
18007, Україна, м. Черкаси, вул. Смілянська, 142/3