Знижка та розстрочка на електрогенератори! Компанія «Гранс-Машина» приймає замовлення на електрогенератори (бензинові, дизельні) Детальніше...

 
 

Шановні колеги!

 

13-15 листопада 2018 р. у Міжнародному виставковому центрі (ст. метро Лівобережна) відбудеться головна подія для фахівців сегменту HoReCa – Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу FoReCH

 

на виставці буде представлені новинки від заводу Fimak:

контрольовані шафи ферментації Retarder Proofer!

Retros-універсальна піч для м'яса і гастрономії не має аналогів у світі!

 

Retros – нове покоління електричних кам'яних печей, які використовують статичне тепло для смаження, розроблені і вироблені брендом Fimak для легкого приготування в м'ясній промисловості і ресторанної індустрії.

Майстер-клас з приготування м'яса (яловичина, качка, курка, баранина, індичка і т. д.), вперше в Україні проведуть голова Асоціації турецьких кулінарів і шеф кухар італійського ресторану Mafal ŞENOL ÖZBAY і голова об'єднання євразійських кухарів, провідний шеф-кухар координатор Гамбурзького ресторану, власник рибного Північного ресторану Гьюршель Келеш. Ви зможете насолодитися і переконатися унікальністю цієї печі, а також буде можливість випекти вашу власну продукцію.

Наш стенд, порадує широким модельним рядом обладнання і для хлібопекарської промисловості, і супермаркетів, і ресторанного бізнесу та гастрономії.

У цьому напрямку вас здивує український технолог хлібобулочних виробів Денис Суховий – Пекар-ремісник, викладач академії кулінарного та кондитерського мистецтва Ектора Хіменес-Браво, засновник Гільдії пекарів України та власного проекту «Суховій хліб».

Будемо раді бачити Вас на нашому стенді!

ЗНИЖКИ КОЖНОМУ ПОКУПЦЕВІ!

 

З повагою та найкращими побажаннями, ТОВ «Гранс-Машина»

в особі директора Мамедова Нуралі

тел. 067-433-33-30

 
×
Основний номер телефону
Київ
03005, Україна, м. Київ, вул. Гетьмана 13
Черкаси
18007, Україна, м. Черкаси, вул. Смілянська, 142/3