Знижка та розстрочка на електрогенератори! Компанія «Гранс-Машина» приймає замовлення на електрогенератори (бензинові, дизельні) Детальніше...

 
 

Компанія «Гранс-Машина» пропонує вам повний спектр послуг з проектування, дизайну та монтажу пекарень для супермаркетів. Ми гарантуємо якість, оперативність, результативність і надійність. Досвідчені фахівці допоможуть Вам в найкоротші терміни здійснити Вашу мрію! Вони із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання і врахують всі зауваження та побажання. Ми заощадимо Ваш час і фінансові вкладення. Простота в експлуатації обладнання і його довговічність-це тільки кілька граней з образу вашої нової пекарні!

Дизайн майбутнього закладу повністю залежить від вашого смаку і переваг. Ми надамо вам широкий асортимент всіляких рішень. В результаті ви зможете вибрати підходящий варіант серед запропонованих або ж окреслити власну ідею. Наші професіонали, безсумнівно, втілять її в життя саме такою, якою побачили її ви. При цьому приміщення може бути оформлено в класичному або креативному стилі. У будь-якому випадку будуть докладені всі зусилля для того, щоб оформлення пекарні не залишило нікого байдужим.

Не сумнівайтеся, що в процесі проектування нового закладу будуть враховані всі особливості планування супермаркету. Для здійснення задуманого буде підібрано найоптимальніше і вигідне місце розташування. До того ж не менш важливо, що на цьому етапі розробки ви зможете внести власні корективи. Готовий проект допоможе вам уявити, як буде виглядати Ваша пекарня в реальності! З цього моменту до здійснення вашої мрії залишається всього один крок…

На найвищому рівні пройде і монтаж обладнання пекарні. Надійність конструкції не залишить Вам ніяких сумнівів, адже наша компанія використовує тільки кращі вироби від відомих світових виробників. Якість даного обладнання-це запорука успішної і довговічної діяльності в кондитерській сфері, яка принесе не тільки задоволення, але і фінансове благополуччя. Крім того, наша компанія пропонує вам сервісне обслуговування належного рівня. Майстри своєї справи істотно продовжать термін служби будь-яких складових вашої пекарні.

Ми впевнені, що смак і аромат випічки, створеної у вашій новій пекарні, буде залучати з кожним разом все більше і більше клієнтів. А це, в свою чергу, неодмінно призведе до процвітання Вашого бізнесу!

 
×
Основний номер телефону
Київ
03005, Україна, м. Київ, вул. Гетьмана 13
Черкаси
18007, Україна, м. Черкаси, вул. Смілянська, 142/3